دانشگاه آزاد اسلامی واحد بیجار
[elementor-template id='1056']

تابلو اعلانات دانشجویان

 

*تازه*  شیوه نامه انضباطی تقلب در امتحانات پایان ترم:
۱٫ به همراه داشتن موبایل، ام پی تری پلیر، هندزفری و هر گونه وسایل الکترونیکی( خاموش یا روشن) در صورت تایید استفاده دادن نمره ۰٫۲۵ در درس مربوط به تقلب اعمال می گردد.
۲٫ فراهم نمودن شرایط برای استفاده سایر دانشجویان از پاسخنامه خود یا کمک به دیگران برای پاسخگویی به سوالات مانند استفاده از حرکات دست و پا در امتحانات چندگزینه ای حذف درس مربوطه صادر می شود.
۳٫ به همراه داشتن کتاب، جزوه، یادداشت، ماشین حساب و جابه جا کردن اوراق امتحانی تخلف محسوب می شود و حذف درس مربوطه یا دادن نمره ۰٫۲۵ در درس مربوطه اعمال می شود.
۴٫ نوشتن اسم غیر واقعی بر روی پاسخ نامه تخلف محسوب می شود و حذف درس مربوطه اعمال می شود.
۵٫ چنانچه انجام تقلب توسط دانشجو در زمان تصحیح اوراق برای استاد محرز گردد با گزارش کتبی استاد و ارئه مستندات قابل طرح در کمیته بوده و در صورت تایید نمره ۰٫۲۵ برای درس مربوطه لحاظ می گردد.
۶٫ بلعیدن، پاره کردن، پنهان کردن و یا عدم ارائه نت به مراقب و یا هر عملی که موجب معدوم شدن نت تقلب شود تخلف محسوب شده و نمره ۰٫۲۵ برای درس مربوطه لحاظ می گردد.

تبصره: بدیهی است ترک جلسه امتحان بعد از رویت سوالات در ده دقیقه ابتدای جلسه بدون برهم زدن نظم بلامانع بوده و تخلف محسوب نمی شود و به منزله حذف درس تلقی می گردد. 
۱۳۹۴/۱۰/۱۵

 


دانشجویان مقطع کارشناسی رشته کامپیوتر ، ساعت برگزاری واحد های درسی تخصصی ارائه شده در ترم دوم سال تحصیلی ۹۴-۹۵ به شرح ذیل اعلام میگردد :
بانک اطلاعاتی دوشنبه ها ساعت ۱۶ الی ۱۸٫۳۰
طراحی وب دوشنبه ها ساعت ۱۳٫۳۰ الی ۱۶
طراحی الگوریتم یکشنبه ها ساعت ۱۰٫۳۰ الی ۱۳
معماری کامپیوتر یکشنبه ها ساعت ۱۴ الی ۱۵٫۳۰
گرافیک کامپیوتر یکشنبه ها ۸ الی ۱۰٫۳۰شایان ذکر است رعایت پیش نیاز ها الزامی و به عهده دانشجو می باشد.
۲۵/۹/۱۳۹۴

 

دانشجویان مقطع کارشناسی که فارغ التحصیل کاردانی دانشگاه آزاد اسلامی واحد بیجار می باشند هر چه سریعتر به آموزش جهت تحویل گواهینامه موقت و دانشنامه خود مراجعه نمایند.۲۷/۱/۱۳۹۳
به اطلاع کلیه دانشجویانی قصد اخذ دروس به شکل معرفی به استاد دارند، می رساند :امکان اخذ دروسی که بصورت عملی و یا عملی – نظری هستند بصورت معرفی به استاد نمی باشد. لذا طوری برنامه ریزی نمایید که این دروس در طول ترم اخذ و گذرانده شوند و فقط دروس نظری برای معرفی با استاد باقی بماند.(حداکثر واحد معرفی به استاد ۶ واحد می باشد)

۲۷/۱/۱۳۹۳

درباره انتخاب واحد:
۱- دانشجویان در زمان اخذ درس از پاس نمودن پیشنیاز درس مذکور مطمئن شده ۲- درصورت وجود دو درس پیشنیاز پاس نمودن هر دو درس الزامیست۳- دانشجویان (میهمان به )و دانشجویان (انتقالی از ) که ریزنمرات ایشان دیر ارسال میشوددر صورت اخذ دروس وابسته یا همنیازنمودن دروس با آموزش مشورت نمایند۴- در صورت همنیاز نمودن دروس (اخذ باهم درس وابسته و پیشنیازدر یک ترم) زمانی صحیح است که از درس پیشنیاز نمره افتاده کسب کرده باشد یا ترم آخر باشد .۵- در صورت ترم آخر بودن (۲۴ واحد کمتر یا بیشتر) با آموزش در ارتباط باشید ۶- درصورت مجبور شدن به همنیازی جهت صحت آن به آموزش مراجعه نمایید ۷- اخذ نمره ۲۵/. تقلب به عنوان نمره افتاده قابل قبول نیست ۸-دانشجویان زمانیکه مشروط میگردند در ترم بعد میبایست ۱۴ واحد اخذ نمایند(مگر با دروس آشنای باقرآن کریم و وصایای امام (ره) ۹- درصورتیکه آخرین ترمی که دانشجو درس داشته و مشروط گردیده و در ترمهای بعد بدلایلی مرخصی یا عدم مراجعه بوده و…. در اولین ترمی که شروع به تحصیل مینماید نمیتواند بیشتر از ۱۴ واحد اخذ نماید(دانشجویان میهمان و انتقال نیز بدین ترتیب) ۱۰-دانشجویانی که به اختیار زیر سقف واحد درس اخذ نموده اند ضمن عدم تکرار آن در صورت کسب معدل زیر ۱۲ مشروط شده در ترم بعد مجاز به اخذ ۱۴ واحد میباشند .

۲۷/۱/۱۳۹۳

به اطلاع دانشجویان می رساند چارت دروس کلیه رشته ها، مدارک فارغ التحصیلی، لیست دانشجویان ممتاز و دانلود فرم های کارآموزی در قسمت اطلاعیه ها در سایت درج شده است.برای دریافت کلیک کنید.
۲۷/۱/۱۳۹۳
قابل توجه دانشجویان مشمول:
دانشجویان برادری که سال تولد آن ها مردادماه ۱۳۷۵ به ماقبل می باشد و تاکنون مجوز پلیس+ ۱۰ را دریافت نکرده اند هر چه سریعتر به آموزش مراجعه نمایند .۱۴/۰۲/۱۳۹۳
دانشجویان گرامی جهت ورود به سامانه آموزشی باید در قسمت نام کاربری شماره دانشجویی و در قسمت رمز عبور شماره شناسنامه خود را وارد نمایند.۱۹/۳/۱۳۹۳

 

انتخاب واحد دانشجویان جهت نیمسال دوم ۹۴-۹۳ به صورت زیر می باشد.کلیه ورودی های ۹۱ به ماقبل ۴/۱۱/۹۳ روز شنبهکلیه ورودی های ۹۲ ۵/۱۱/۹۳ روز یک شنبه

کلیه ورودی های ۹۳ ۶/۱۱/۹۳ روز دوشنبه

۲۴/۱۰/۹۳

کلیه امتحانات ساعت ۸ روز یک شنبه ۲۸/۱۰/۹۳ به دلیل بارش سنگین برف به ساعت ۱۱ روز سه شنبه ۳۰/۱۰/۹۳ انتقال یافته است.۲۷/۱۰/۹۳
به اطلاع دانشجویان می رساند دروس معرفی به استاد دروس زیر استاد فیضی روز دوشنبه مورخ ۶/۱۱/۹۳ در کلاس ۵ برگزار می گردد.محاسبات فنی
تکنولوژی مولد قدرت۲
تکنولوژی انتقال قدرت۲
تئوری حرکت خودرو
زبان تخصصی
۲۸/۱۰/۹۳
به اطلاع دانشجویان رشته کارشناسی مکانیک که درس کارگاه تراشکاری قطعات خودرو با استاد فیضی را در نیمسال اول ۹۴-۹۳ اخذ نموده اند ldمی رساند: جهت بازدید روز یک شنبه مورخ ۵/۱۱/۹۳ ساعت ۱۷ در دانشگاه حضور داشته باشند و عدم حضور دانشجویان به منزله حذف درس می باشد.۱/۱۱/۹۳

دانشجویان رشته کامپیوتر، مهلت تحویل پروژه برنامه سازی سیستم استاد کریم زاده، دوشنبه ۱۰ آبان خواهد بود.(کلاس شماره ۷ ، طبقه سوم – سایت )دانشجویان رشته کامپیوتر، کلاس اسمبلی استاد فاضلی ۳۰ دقیقه زود تر برگذار میگردد.(کلاس شماره ۳ ، طبقه دوم )

دانشجویان گرامی، کلیه کلاسهای دکتر زمانزاده به شرح ذیل تغییر ساعت داده شده اند :

[elementor-template id='1060']