دانشگاه آزاد اسلامی واحد بیجار

بازدید آقای دکتر امینی دبیر محترم هیاُت امناء و رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان ک...

نوشته شده توسط در دسته بندی اخبار, روابط عمومی

 

روز شنبه ۱۰خرداد ۹۹ دکترجهانشیر امینی دبیر هیئت امنا و رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان کردستان به همراه دکتر آرش سیاری رئیس دبیرخانه استان کردستان ، آقای قربان باقری نیا حراست استان ، دکتر رضا طالبی رئیس هلدینگ کشاورزی ، دامپروری و صنایع تبدیلی در نشستی صمیمانه با اعضای هیاُت علمی و کارکنان واحد بیجار دیدار کردند.
در این جلسه ابتدا پس از تلاوت آیاتی چند از کلام الله مجید آقای دکتر مسعود کریم زاده رئیس واحد بیجار ضمن عرض خیرمقدم وخوشامدگویی به بیان مطالب و گزارشی در خصوص اقدامات انجام شده در واحد بیجار پرداختند دکتر کریم زاده ابراز امیدواری کرد که برگزاری چنین جلساتی در آینده و با اهتمام ویژه هیئت رئیسه دانشگاه آزاد اسلامی استان کردستان  بتواند منشاء خیر و برکت برای رونق تمامی واحدها و مراکز دانشگاهی باشد.
در ادامه آقای دکتر امینی با درود به روان پاک شهدا ، امام شهدا ،  شهدای مدافع حرم و شهدای مدافع سلامت کشور و با آرزوی طول عمر با عزت برای مقام معظم رهبری اظهار داشتند با توجه به نامگذاری سال جاری از سوی مقام معظم رهبری به نام سال “جهش تولید” همه ما موظف هستیم آن را سرلوحه کار خودقرار داده و به آن جامه عمل بپوشانیم. وی سپس یادآور شدند همه ما باید به تحرک و پویایی در سال مزین به “جهش تولید” از سوی مقام معظم رهبری اهتمام و توجه مضاعف داشته باشیم تا دانشگاه را از اتکا به درآمد شهریه خارج و به سمت تاسیس و راه اندازی شرکتهای دانش بنیان و درآمدهای غیر شهریه ای سوق دهیم.
وی در ادامه اظهار داشت با توجه به پتانسیل و ظرفیت شهرستان بیجار از یک سو و اقتصاد کشاورزی و دامپروری مردم از سوی دیگر که از لحاظ وسعت دارای موقعیت جغرافیایی و استراتژیک در جایگاه اول استان قرار دارد امیدواریم بتوانیم استفاده بهینه و بهره لازم را از آن ببریم.
در پایان جلسه و پس از استماع سخنان اعضای هیئت علمی و کارکنان دانشگاه علاوه بر بازدید از ساختمان مخروبه و نیمه کاره روستای سیدان با عنایت به صدور مجوز تخریب ، در راستای تبدیل به احسن آن در جهت منافع دانشگاه و بازدید از مزرعه کشاورزی گندم دیم واحد بیجار که برای اولین بار زیر کشت قرار گرفته و نیز بازدید از درختان میوه محوطه دانشگاه و همچنین فضای ساختمان اداری و آموزشی تصمیماتی نیز در جهت منافع واحد بیجار اتخاذ و به تصویب رسید.

روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد بیجار